Архів

Друк

У Полтаві відкрилася виставка до Дня місцевого самоврядування

В музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, відкрилася документальна виставка «З історії місцевого самоврядування на Полтавщині» .

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, голова облради Іван Момот, посадові особи органів місцевого самоврядування області, представники громадськості. Метою виставки стало ознайомлення громадськості з архівними документами, що свідчать про становлення та розвиток органів місцевого самоврядування на Полтавщині. Вона складається із трьох розділів, складених за хронологією: розвиток місцевого самоврядування в період входження українських земель до складу Російської імперії; діяльність органів місцевого самоврядування за радянської доби; сучасна історія місцевого самоврядування в Україні (у т.ч. на Полтавщині).

Виставка підготовлена на основі документів Державного архіву Полтавської області.

- Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди були важливою складовою влади, - зазначив Олександр Удовіченко. - Без них неможливо вирішити важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання області.

За словами Олександр Удовіченка, спільні дії виконавчої влади та місцевого самоврядування, дозволять реалізувати на Полтавщині соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини