Архів

Друк

У Полтаві проходитимуть Дні Львова

Цьогоріч Львів презентує себе у місті Полтава. Відтак, з 30 серпня – 2 вересня, у Полтаві триватимуть Дні Львова.

Насичена програма розпочнеться з львівського ярмарку у центрі міста. А ввечері 1 вересня о 20.00 львів’яни запрошують на родзинку святкувань - вуличну виставу «Глорія» львівського театру «Воскресіння»

У програмі – зустрічі зі студентами, туристичними компаніями, передача книжок школярам, вуличні забави – вулична вистава, львівський ярмарок, а ще дегустація, продаж львівської кави та розповсюдження ексклюзивних листівок «Зустрінемось у Львові».

З 30 серпня до 2 вересня на головній площі Полтави триватиме справжнє львівське свято. На Львівському ярмарку, що супроводжуватиметься колоритною львівською музикою, полтавчани зможуть посмакувати львівським шоколадом, тістечками, запашною львівською кавою, а також будуть мати нагоду придбати різноманітні львівські сувеніри та отримають ексклюзивні листівки «Зустрінемось у Львові».

«Дні Львова – це своєрідний великий жест запрошення до Львова. Можна багато розповідати, чому потрібно їхати до Львова: це і архітектура, події, фестивалі, кав’ярні. Таку атмосферу Львова можна буде відчути у Полтаві Відчуття Львова залишиться після цього ще надовго. Після такого дійства просто не може не виникнути бажання, нехай, через місяць, рік чи, навіть, три роки приїхати до Львова», - розповів заступник міського голови Львова Василь Косів.

Також у рамках проекту відбудеться презентація львівських туристичних продуктів та зустріч представників львівського туристичного бізнесу із місцевими туристичними операторами, де йтиметься про спільні туристичні проекти двох міст.

У ВНЗ відбудуться зустрічі зі студентами мера Львова А. Садового. Також школярі Полтави отримають міні-бібліотеку від львівських видавництв.

Нагадаємо, протягом 2011-2013 років Дні Львова пройшли у Сумах, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Маріуполі, Харкові, Одесі, Луганську, а ще у Тбілісі, Відні та Копенгагені. Також Львів презентував себе у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та Київському політехнічному інституті.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини