Архів

Культура

22 трав 2017, 14:34

Полтавський міський Будинко культури відзначив 60-річний ювілей

Відбувся ювілейний концерт «Ты помнишь как все начиналось», присвячений 60–річчю Полтавського міського Будинку культури. На свято завітали всі, хто писав історію закладу та ті, хто творить її сьогодення.

 
 
19 трав 2017, 15:23

Полтавці-присяжні визнали невинною жінку, яку звинувачували у вбивстві начальника-шведа

Вчора у театрі імені Гоголя відбулася вистава за п’єсою Айн Ренд «Ніч 16 січня». Протягом двох годин майже півтисячі глядачів спостерігали за перебігом судового засідання, останнє слово в якому було за присяжними-полтавцями.

 
 
19 трав 2017, 09:35

У Полтаві відкрили виставку нових надходжень до фондів Краєзнавчого музею

Вчора у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відкрили виставку нових надходжень до фондів «Між минулим та майбутнім», організовану за сприяння Управління культури Полтавської ОДА. Захід приурочили до Міжнародного дня музеїв, який у більшості країн світу відзначають 18 травня.

 
 
11 трав 2017, 16:33

У Полтаві під час вистави 12 присяжних-глядачів визначать долю звинуваченої у вбивстві жінки

Сьогодні під час прес-конференції актор Андрій Клименков та журналіст Станіслав Майзус розповіли про полтавську прем’єру вистави «Ніч 16 січня» за п’єсою відомої американської письменниці Айн Ренд.

 
 
30 квіт 2017, 16:07

У Третю неділю після Пасхи Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святих жон-мироносиць

Крім дванадцяти і семидесяти учнів за Христом ходили вслід та Йому вірно служили багато жінок, котрі навчалися у Нього вірі та святому життю, допомагали Йому в проповіді про Царство Боже.

 
 
26 квіт 2017, 11:36

У Полтаві презентували проекту закону «Про державну мову»

Законопроект внесений 33 народними депутатами України і поєднує у собі кращий світовий досвід збереження національної ідентичності через мову, необхідний для застосування в Україні.

 
 
16 квіт 2017, 06:00

Сьогодні Світле Христове Воскресіння

Увесь православний світ нині святкує: «Воскресіння день, просвітімося торжеством, і одне одного обіймемо!» Велика подія - Світле Христове Воскресіння відзначається православною Церквою як найбільше і найвеличніше з усіх свят.

 
 

Останні новини

24 трав, 15:43