Архів

Друк

На Полтавщині міліціонер підробив довідку з наркодиспансеру

За апеляційною скаргою прокуратури Полтавської області Апеляційний суд скасував постанову Карлівського районного суду про закриття провадження щодо міліціонера.

Інспектор патрульної служби, старший сержант міліції визнаний винним за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП та оштрафований більш ніж на 3 тис. грн.

У грудні минулого року Карлівський районний суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП щодо інспектора патрульної служби Полтавського міського управління УМВС України в області. Підставою для прийняття судом такого рішення став висновок Полтавського обласного наркологічного диспансеру, що суперечив висновку Карлівської районної лікарні про нетверезість водія.

Під час перевірки обласна прокуратура з’ясувала, що у висновку наркодиспансеру правоохоронець підробив час проведення медичного огляду, вказавши, що він був оглянутий в обласному центрі через годину після огляду у районній лікарні. Насправді ж медичний огляд в наркодиспансері здійснювався майже через 6 годин.

Як повідомила старший прокурор прокуратури області з питань захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення Марія Цибульська наразі міліціонер звільнений із роботи. Відносно нього прокуратура області за ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (підроблення офіційних документів) КК України розпочала кримінальне провадження.

Довідково: відповідно до ч. 4 ст. 266 КУпАП огляд осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння здійснюються в закладах охорони здоров’я не пізніше 2 годин з моменту встановлення підстав для його здійснення.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини