Архів

Друк

Комсомольські правоохоронці вилучили 410 одиниць небезпечних піротехнічних засобів

З метою недопущення травмування громадян у новорічні та різдвяні свята, міліція Полтавщини активізувала роботу щодо виявлення та вилучення неякісної, небезпечної для життя і здоровя піротехнічної продукції, яку окремі спритники намагаються незаконно реалізувати та сезонно заробити кошти, ризикуючи здоровям інших людей, а не рідко й дітей.

29 грудня працівники міліції Комсомольська по вулиці Леніна викрили незаконну діяльність 18-річної дівчини, яка пропонувала до продажу піротехнічні засоби виробництва КНР без відповідних документів та дозволу на здійснення даного виду діяльності. У юної «бізнес-леді» правоохоронці вилучили 410 одиниць небезпечних піротехнічних засобів, чим завадили їх розповсюдженню серед населення та врятували потенційних покупців від новорічних прикрощів.

Шановні мешканці Полтавщини! Міліція області закликає вас бути максимально обережними при використанні піротехнічних виробів. Купуйте подібну продукцію лише у спеціалізованих магазинах, які мають відповідну ліцензію та несуть юридичну відповідальність за продаж неякісної продукції. Виключіть випадки використання піротехнічних засобів у стані сп’яніння. Також слідкуйте за тим, щоб жертвами неякісної піротехніки не стали ваші діти. Будьте обережні та розсудливі. Щасливих вам новорічних і різдвяних свят!

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини