Архів

Друк

На Полтавщині "липовий" ремонт сільського будинку культури обійшовся державі в 1 млн. 800 тис. грн.

Нещодавно працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС Полтавщини (УДСБЕЗ) викрили незаконну діяльність директора одного з будівельних підприємств міста Полтава.

У ході перевірки встановлено, що у серпні 2011 року між однією із сільських рад Полтавського району та директором одного з підприємств міста Полтава укладено договір на реконструкцію сільського будинку культури на суму понад 1 млн. 800 тис. грн.

Як з’ясовано працівниками УДСБЕЗ УМВС Полтавщини, під час проведення реконструкції службовими особами підприємства було складено та підписано Акти приймання виконаних будівельних робіт на суму понад 1 млн. 200 тис. грн. Фактично ж ці дані не відповідали дійсності. Так, згідно висновку будівельно-технічної експертизи, витрати на реконструкцію були необґрунтовано завищені.

Таким чином, службові особи підприємства, зловживаючи своїми повноваженнями, усвідомлюючи характер своїх дій, умисно завищили фактичну вартість виконаних будівельних робіт, чим завдали державі збитків на суму понад 200 000 гривень.

За даним фактом прокуратурою порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбачених статтею 364-1 ч. 2 та статтею 366 ч. 1,2 Кримінального кодексу України. Наразі дана кримінальна справа направлено на розгляд до суду. На банківські розрахункові рахунки підприємства (близько 500 000 гривень) накладено арешт. Директорові установи пред’явлено обвинувачення у вчиненні вказаних вище злочинів.

При проведенні додаткової перевірки працівниками УДСБЕЗ УМВС також встановлено, що дане підприємство займалося легалізацією коштів, проводивши по бухгалтерському обліку безтоварні господарські операції на умовах субпідряду з фірмами, які мають ознаки фіктивності.

По цьому факту Слідчим відділом Полтавського РВ УМВС України в Полтавській області порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого статтею 358 ч. 1,4 та статті 209 ч.1 Кримінального кодексу України.

Проводяться слідчі дії.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини