Архів

Друк

Правоохоронці Кременчука вилучили близько 10 тис. підробних дисків

Днями до правоохоронців звернувся місцевий 25-річний мешканець, який повідомив, що в одному з магазинів, спеціалізованих по продажу DVD дисків, він придбав неякісну продукцію.

Здійснити покупку в даному магазині його привабила цікава пропозиція акційної ціни, яка становила 3-5 гривень. З асортименту акційних дисків йому нічого не підійшло, натомість придбав 2 диски за ціною по 25 гривень кожен. Та коли прийшов додому, то виявив, що один диск «не читався» взагалі, а відтворення з другого - мало дуже погану якість. В магазині дані диски приймати чи замінювати відмовились, тому він і вирішив звернутися за допомогою до правоохоронців.

Працівники державної служби боротьби з економічними злочинами Кременчуцького міського управління провели першочергові оперативні заходи по даному повідомленню. Як з'ясували правоохоронці, в Кременчуці знаходяться три магазини цієї торгівельної мережі, які належать приватному підприємцю (1972 року народження). Тож оперативники перевірили всі встановлені об’єкти підприємницької діяльності. Під час перевірки було виявлено та вилучено близько 10 тисяч дисків, які мали явні ознаки підробки. Дані носії оптичної інформації після дослідження були визнані фахівцями контрафактними. Якби у продаж надійшла лецінзійна продукція, вартість одного диску мала б становити 50 гривень. Тому збитки, завдані державі, становлять близько 500 тисяч гривень.

На даний час триває дослідча перевірка. Встановлюється джерело надходження фальсифікованої продукції. Відносно вищезгаданого приватного підприємця вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками статті 203-1 Кримінального кодексу України (Незаконний обіг дисків лазерних систем зчитування), що карається штрафом до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, чи позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини