Архів

Друк

У віддалених куточках області дільничні інспектори міліції не мають службового приміщення

Про це говорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, яке за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка провів очільник комісії Дмитро Хрістов

Основна дискусія за участі названих учасників зібрання та депутатів обласної ради Владислава Руденка й Сергія Шевякова розгорнулася в ході повторного розгляду у порядку контролю стану виконання рекомендацій комісії від 20.04.2012 року щодо забезпечення в області службовими приміщеннями сільських і селищних дільничних інспекторів міліції.

За аналітичними даними, озвученими заступником начальника управління громадської безпеки УМВС України в Полтавській області Олександром Огієнком, за час, що минув, на теренах краю було виділено додатково до існуючих лише 10 таких приміщень й потреба в них нині забезпечена усього на 19,6%. Проте за інформацією, наданою постійній комісії місцевими органами самоврядування, ця ситуація значно краща.

Подібна розбіжність даних та низький рівень виконання відповідних вимог Закону України “Про міліцію” викликали занепокоєння в учасників зібрання, що стане предметом додаткового розгляду. Висловлено й думки щодо доцільності опрацювання названої проблематики на колегії облдержадміністрації.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини