Архів

Друк

Працівники Новосанжарської міліції оперативно розшукали неповнолітніх «мандрівників»

Днями пізно ввечері до чергової частини Новосанжарського райвідділу міліції звернулася схвильована жителька одного із сіл району, із заявою про зникнення її 6-річного сина та 15-річної племінниці, які самовільно залишили місце проживання.

Правоохоронці, не втрачаючи ні хвилини дорогоцінного часу, одразу розпочали пошуки дітей, і вже через кілька годин встановили їх місце знаходження.
Як розповів начальник Новосанжарського райвідділу Сергій Махно, 15-річна племінниця заявниці, яка під час літніх канікул проживає у своєї тітки, вирішила піти від родички. При цьому дівчина не повідомила про свій намір нікому із дорослих, та ще й взяла із собою малолітнього двоюрідного братика. На ранок наступного дня працівники міліції знайшли дітей на автобусній зупинці неподалік сусіднього села та повернули додому.
Свій вчинок дівчина-підліток, учениця спеціалізованої школи-інтернату, пояснила бажанням відпочити на річці, якої в селі тіткинемає.
Щаслива жінка ще довго дякувала міліціонерам за оперативні та кваліфіковані дії з пошуку дітей, які увінчалися їх швидким поверненням додому, цілими та неушкодженими.

Поділіться з друзями:   

Останні новини