Архів

Друк

В Кременчуці викрили недобросовісного "молочника"

На початку червня поточного року відділом державної служби боротьби з економічними злочинами спільно з працівниками прокуратури міста Кременчука було проведено санкціонований обшук у 33-річного приватного підприємця.

Чоловік разом зі своєю 25-річною сестрою за місцем мешкання в приватному секторі , що знаходиться мікрорайоні Реївки міста Кременчука, організував підпільний цех з виготовлення молока та кисломолочної продукції (сир, сметана, вершки, масло).

В ході проведених оперативних заходів було встановлено, що дана продукція виготовлялась на території присадибної будівлі без дотримання елементарних санітарних норм та вимог. В подальшому також здійснювалась її реалізація в торгівельній мережі на центральному ринку та ще декількох торгівельних точках міста.

Картина, що відкрилась правоохоронцям, була вражаючою! У швидкоруч збудованому сараї на землі стояли брудні бідони, сепаратори та ящики з продуктами. Пліснява, сміття та бруд знаходились поруч з «готовою продукцією». ЇЇ зовнішній вигляд вказував на те, що вживати її категорично заборонено.

Присутність комах, антисанітарія та високі температури в літній період робили її небезпечною для вживання людьми.

Горе-підприємець надав правоохоронцям документи, в яких значиться, що сировину закуповували в одному з приватних підприємств Козельщанського району. Окрім цього в нього вилучено довідки про санітарні норми, та гарантії якості на товар. На даний час є достатньо підстав вважати, що дані документи оформлялися незаконним шляхом.

На місці події сестра підприємця пояснила, що вони з братом хотіли на законних засадах оформити свою діяльність . Та за браком грошей зупинилися на цій стадії її існування. Цех , із її слів, діяв близько півроку.

У ході проведення обшуку вказаного «підприємства» та оглядів місць реалізації, правоохоронцями було вилучено понад 1,5 тони продукції. Її зразки були направлені до санітарно-епідеміологічної станції міста. За попередніми висновками експертизи, продукція була визнана недоброякісною, за своїм вмістом молокопродукти становлять загрозу здоров’ю та життю населення.

На даний час триває подальша перевірка. Вилучаються та вивчаються необхідні документи, встановлюються особи, причетні до цього виду протиправної діяльності. По закінченню дослідчої перевірки буде прийняте адекватне юридичне рішення.

Поділіться з друзями:   

Останні новини