Архів

Друк

На Полтавщині підприємці незаконо розробляють кар’єри

Днями Державною службою боротьби з економічною злочинністю у Полтавській області було виявлено два факти незаконного користування надрами.

Зловживаючи службовим становищем, 55 річний директор одного із товариств з обмеженою відповідальністю Пирятинщини пішов всупереч закону України «Про надра», та попри вимоги чинного законодавства здійснив незаконну розробку кар’єру з метою видобутку корисних копалин (глини) для подальшого виготовлення цегли. Своїми діями керівник підприємства спричинив збиток державі на суму понад 40000 гривень.

Директор іншого ТОВ, у свої 53 роки вирішив, що має право надати розпорядження своїм працівникам видобувати кар’єрний пісок на території однієї із сільрад Козельщинського району області, не маючи на те відповідного дозволу на користування надрами.

Нині обом чоловікам доведеться відповісти за частиною 1 статті 240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони надр). Передбачене покарання – штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини