Архів

Друк

Як вберегти свій мобільний телефон від крадіжки

Щодня ми знаходимося в місцях масового скупчення людей: їздимо громадським транспортом, буваємо на ринках, торгових центрах, у медичних закладах, стоїмо в чергах.

Застрахуватися від кишенькового злодія неможливо, проте бути обачним й обережним зможе кожен.

Одним із найбільш популярних об’єктів викрадення є мобільний телефон. Спостерігається тенденція викрадення не дорогих, а найбільш «ходових» і фінансово доступних кожному марок мобільних телефонів. Людину, яка розмовляє по телефону, зустрічаємо постійно. Цей засіб спілкування став невід’ємним атрибутом нашого життя.

Радіоринки переповнені краденими телефонами. Є попит – є пропозиція, тому не демонструйте свій суперновий і багатофункціональний телефон. Уникайте такої показовості в місцях скупчення людей. Не залишайте його без нагляду, не давайте стороннім людям подзвонити з нього, бо саме так найчастіше й здійснюється крадіжка. Але в разі втрати телефону ви повинні діяти наступним чином:

  1. написати заяву в найближчому відділі міліції, вказавши заводський номер IMEI, який складається з 14 цифр, його можна подивитися знявши задню кришку вашого телефону;
  2. зателефонувати вашому оператору і заблокувати SIM-картку, щоб неможливо було здійснювати дзвінки.

Обачність – запорука збереження цілісності й неушкодженості вашого майна.

Прес-служба ДСО УМВС Полтавщини
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини