Архів

Друк

Кременчужанин "нагрів" державу оцінюючи елітні авто

Співробітники служби боротьби з економічною злочинністю викрили протиправну діяльність оцінювача одного із підприємств міста Кременчука.

Як повідомили у ВЗГ УМВС України в Полтавській області 32-річний чоловік, будучи службовою особою та зловживаючи своїми повноваженнями, нерідко вносив завідомо неправдиві дані до звіту про оцінку транспортних засобів.

Така незаконна діяльність чоловіка тривала протягом минулого року. За цей час правоохоронцями встановлено декілька випадків невірного визначення ринкової вартості елітних автомобілів, зокрема: "Nissan Qashgai", "Audi Q7", "BMW630i", "Mitsubishi Lanser" та "Toyota Сamry". Вказані дії в подальшому призвели до ненадходження до бюджету грошових коштів в вигляді не сплати частини пенсійного збору при реєстрації вказаних транспортних засобів.

По даному факту працівниками міліції вже порушена кримінальна справа за частиною 3 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів та їх використання). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2-х років.

Наразі триває досудове слідство, в ході якого слідчий ретельно вивчить всі обставини справи та надасть відповідну юридичну оцінку діям підозрюваного. Останню ж крапку у цій справі поставить суд.

Поділіться з друзями:   

Останні новини