Архів

Друк

Операція “Канікули”

З 21 березня по 4 квітня цього року на території Полтавської області проводилась загальнодержавна оперативно-профілактична операція “Канікули”.

Дана операція була спрямована на попередження підліткової злочинності, на забезпечення соціального та правового захисту дітей, профілактику бездоглядності та інших негативних явищ, які могли б виникнути під час весняних шкільних канікул у березні – квітні 2011 року.

Саме в ході проведення операції “Канікули” працівники ВКМСД Лубенського МВ УМВС 1 квітня цього року неподалік футбольного майданчика на території ЗОШ № 8 м. Лубни, де якраз гралися діти, практично «на гарячому» затримали 25 – річного Олексія Х.(імя змінено), мешканця м. Лубни. В ході огляду особистих речей у хлопця було виявлено та вилучено речовину рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, зовні схожу на речовину канабісу, вагою близько 10- ти грам.

На запитання працівників міліції, для чого йому ця речовина і що він робив з нею на території школи, Олексій пояснив, що іноді вживає наркотичний засіб канабіс шляхом паління. Тож і сьогодні, проходячи неподалік від школи, він вирішив зайти й викурити “косячок”. А те, що тут неподалік гуляли діти, він не помітив. Хлопець запевняв правоохоронців, що мети збути наркотичний засіб у нього не було. А зберігав він наркотик виключно для власних потреб.

“Відносно Олексія на сьогоднішній день обрано запобіжний захід – підписку про невиїзд, а по даному факту слідчим відділом Лубенського МВ УМВС порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України”, - повідомив старший оперуповноважений ВКМСД Лубенського МВ ст. лейтенант міліції Євген Сапа.

Тож побавившись на території школи “косячком” Олексія тепер чекають забави у місцях не досить віддалених.

Олена Якимець, інспектор Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини