Архів

Друк

Голова сільради спричинив державі збитки у розмірі понад 31 тис. грн.

Порушенням кримінальної справи відносно держслужбовця однієї із сільрад Полтавського району фінішувала його незаконна діяльність.

Зловживаючи своїм службовим становищем, чоловік спричинив збитки державі на суму понад 31 тисячу гривень.

Працівниками міліції Полтавщини встановлено, що 38-річний чоловік, займаючи посаду голови однієї із сільрад Полтавського району, в інтересах одного з підприємств області підписав завідомо неправдивий документ приймання-передачі виконаних робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в межах сільської ради. Вказані дії стали підставою для перерахування бюджетних грошових коштів, що призвело до державних збитків у розмірі понад 31 000 гривень.

На сьогодні відносно державного службовця порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років із позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3-х років та зі штрафом до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (12 тисяч 750 гривень). Триває досудове слідство.

ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини