Архів

Друк

Кременчуцькі абітурієнти підробили атестат щоб вступити до ВУЗу

Наприкінці червня місяця до приймальної комісії одного з вищих навчальних закладів міста Кременчук двоє абітурієнтів подали підроблені документи у вигляді атестату про загальну середню освіту та додаток до атестату про повну загальну середню освіту.

При детальному перегляді пакетів документів, було встановлено, що один з абітурієнтів підробив дату видачі свого атестату замінивши 2008 рік на 2003 рік. На такий протиправний вчинок хлопець пішов аби тільки не проходити зовнішнє незалежне оцінювання, а вступити у навчальний заклад за результатами внутрішнього конкурсного відбору.

Другий абітурієнт, як виявилося у ході перевірки, взагалі не отримував атестат у тому навчальному закладі, звідки він, начебто, його приніс. Обидві заяви подавалися на факультет природничих наук. За рішенням приймальної комісії жоден з цих абітурієнтів не був допущений до вступу у вищий навчальний заклад.

На сьогодні правоохоронцями вирішується питання щодо притягнення спритників до відповідальності за статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів), яка передбачає покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Тетяна Романчук, прес-офіцер КМУ УМВС України в Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини