Архів

Друк

Мешканці області здали до поліції понад 100 одиниць зброї та більше 1600 боєприпасів

Від початку Місячника громадяни добровільно здали до підрозділів поліції 107 одиниць зброї, 27 спецзасобів та 1639 боєприпасів.

За інформацією відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи поліції області, за перші 5 діб Місячника на обліку – понад 20 одиниць армійської нарізної зброї та понад 60 – гладкоствольної мисливської, 14 зразків холодної зброї та 2 – вогнепальної зброї саморобного виробництва.

Серед боєприпасів – окрім понад 1,5 тисячі набоїв, 3 снаряди часів Другої світової війни, 1 міна, 13 гранат та 12 запалів до них.

Звертаємо увагу громадян! Особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

В іншому випадку – особа стає порушником правил обороту (користування населенням) вогнепальної і холодної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв і підлягає кримінальній відповідальності.

Стаття 263 Кримінального кодексу України. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

1. Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу – караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини