Архів

Друк

На Полтавщині поліцейські виявили порушника нерестової заборони

Факт незаконного рибного промислу викрито рейдовою групою водної поліції та інспекторами рибоохоронного патруля на Камянському водосховищі в Глобинському районі поблизу села Липове.

Встановлено, що 32-річний чоловік за допомогою риболовецької сітки та гумового човна незаконно здобув понад 26 кілограмів риби. Сума завданих збитків становить понад 10 тисяч гривень. З місця події вилучено знаряддя лову, човен та свіжо-виловлену рибу.

За фактом скоєного поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом).

Санкція статті за скоєне передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 700 до 3 400 гривень або обмеження волі на строк до трьох років.

Працівники поліції нагадують, що з 1-го квітня на водоймах уведена нерестова заборона.

Під час весняно-літньої заборони дозволений тільки любительський лов риби. У місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів.

У період нересту риби заборонено проводити будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, сейсмологічні роботи, видобувати гравій та піщано -ракушкову суміші, прокладати кабелі, трубопроводи та інші комунікації, а також будь-які роботи на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах.

Водні поліцейські закликають громадян повідомляти про факти порушень нерестової заборони та незаконного рибного промислу на водоймах Полтавщини за телефонами: (0536) 74-03-90, 102 або за адресою: м. Кременчук, вул. Лікаря О.Богаєвського 15/50.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини