Архів

Друк

Полтавські поліцейські

У ході проведення комплексного відпрацювання міста Полтава працівники відділення поліції № 1 встановили особу 25-річного чоловіка, який шляхом обману викрадав будівельне обладнання у полтавців.

Після затримання виявилось, що шахрайство – це далеко не єдиний злочин, який скоїв у Полтаві раніше судимий мешканець одного із сіл Полтавщини.

Вклеївши до чужого паспорта свою фотографію, зловмиснику вдалось взяти в оренду у різних осіб дві модульні пересувні вишки для будівництва («ліса») і згодом їх продати. «Завдяки оперативній роботі наших працівників одну із будівельних вишок нам вдалось розшукати та в ході обшуку вилучити, - зазначив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Найближчим часом, після проведення усіх необхідних слідчих дій, ми повернемо її власнику».

Під час роботи із затриманим оперативникам вдалось встановити причетність даної особи до скоєння ще цілого ряду злочинів на території міста Полтава. Зокрема, це і крадіжки кабелю зв’язку з колодязів зв’язку, акумуляторних батарей з автомобілів, виробів з металу із садиб полтавців, а також велосипеда, який власники залишили у під’їзді будинку. Зважаючи на це, крім кримінального провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), слідчими відділення поліції № 1 міста Полтава було розпочате провадження і за частиною 2 статті 185 (крадіжка, скоєна повторно).

Наразі судом зловмиснику обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Відповідно до санкцій статей Кримінального кодексу України, які інкримінуються зловмиснику, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Поділіться з друзями:   

Останні новини