Архів

Друк

На Полтавщині чоловік з банківської картки знайомої «зняв» усі гроші

За допомогою у встановленні особи правопорушника, який з платіжної банківської картки викрав 4 тисячі гривень, до Миргородського відділу поліції звернулась 34-річна містянка.

В повідомленні йшлося, що на телефон потерпілої надійшло смс-повідомлення про здійснення транзакції грошей з її платіжної картки, в той час як сама заявниця перебувала вдома і ніяких банківських операцій не здійснювала.

За фактом крадіжки в Миргородському відділі поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України.

В ході досудового розслідування правоохоронці встановили особу крадія.

З’ясувалось, що напередодні заявниця довірила 30-річному знайомому свою банківську картку для зняття частини готівки та повідомила ПІН-код.

Чоловік виконав прохання потерпілої, але і привласнив всю решту чужої готівки собі.

Згідно санкції статті правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Поділіться з друзями:   

Останні новини