Архів

Друк

Посереднику, який одержав понад 760 тис. грн., повідомлено про підозру та оскаржено альтернативу запобіжного заходу

Слідчим поліції за погодженням із процесуальним прокурором повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 369-2 КК України посереднику – жителю Полтави, який отримав від представника фермерського господарства понад 760 тис. грн. неправомірної вигоди.

Також Октябрським районним судом Полтави підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Скориставшись цим, зазначений громадянин вніс 176 тис. 200 грн., визначені судом, і вийшов з-під варти. На дане рішення прокуратура Полтавської області написала апеляційну скаргу, вимагаючи збільшити розмір застави до 760 тис. грн.

Нагадаємо, 23 січня 2018 року працівники прокуратури Полтавщини спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Полтавській області, співробітниками Управління захисту економіки в області, Управління Служби безпеки України в області затримали під час одержання неправомірної вигоди одного із жителів Полтави. Він вимагав понад 760 тис. грн. від представника фермерського господарства за вирішення питання про продовження терміну дії договорів оренди землі загальною площею 88 га, що розташовані на території Жданівської сільської ради Лубенського району області.

Довідково: ч. 3 ст. 369-2 КК України - одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини