Архів

Друк

У Полтаві поліція встановила підлітків, які наражали своє життя на небезпеку

Працівники відділу ювенальної превенції Полтавщини вкрай стурбовані дозвіллям підростаючого покоління – останнім часом у Полтаві почастішали випадки так званого «зачепінгу», а саме пересування особами на транспорті у місцях та способами, не пристосованими для цього.

- Свідками того, як декілька дітей трималися руками за східці та пересувалися таким чином зовні тролейбуса, стали мешканці Полтави, - розповідає Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини. - На жаль, ніхто з дорослих не здогадався повідомити про подію до поліції. Тому поліцейські приклали максимум зусиль, аби розшукати таких дітей.

Ними виявилися учні однієї із шкіл міста віком 12-14 років. Ірина Карюк з кожним учасником таких «розваг» та з їх батьками провела профілактичні бесіди та розповіла про небезпеку, яка може загрожувати так званим «зачеперам».

Працівники відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини вживають заходи щодо перешкоджання заняття екстремальними розвагами підлітками та на постійній основі проводять профілактичні бесіди з молоддю.

«Закликаємо педагогів та, найперше, батьків, не залишатися осторонь цієї проблеми. Пояснюйте дітям, що подібні дії можуть призвести до трагічних наслідків. Ми, в свою чергу, будемо відслідковувати таких правопорушників не тільки на вулицях, але й через соціальні мережі,» - коментує Ірина Карюк.

Окрім можливого притягнення правопорушників та їх батьків до юридичної відповідальності, поліцейські повідомляють про інші наслідки, а саме:

- втрата рівноваги та падіння;

- ураження електричним струмом;

- зіткнення з перешкодами по ходу руху;

- падіння і травмування в результаті зістрибування на швидкості, тощо.

Працівники поліції нагадують, що для підростаючого покоління існує безліч інших способів цікаво та з користю для здоров’я провести своє дозвілля.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини