Архів

Друк

В Полтаві поліцейські викрили підпільний цех з виготовлення горілчаної продукції

Правоохоронці встановили та знешкодили підпільний цех з незаконним виготовленням підакцизних товарів. Шляхом змішування спирту, води та барвників різного типу в кустарних умовах вироблялася фальсифікована лікеро–горілчана продукція.

Загальна вартість вилученого 350 тисяч гривень.

Оперативники Управління захисту економіки в Полтавській області Нацполіції встановили, що цех знаходився в одному із сервісних центрів автомобільного обслуговування.

Під час санкціонованих обшуків оперативники УЗЕ в Полтавській області Нацполіції спільно з Полтавською місцевою прокуратурою вилучили 2,7 тисячі літрів спирту, 5 тисяч літрів спиртової суміші та 430 літрів спиртової суміші коричневого кольору для виготовлення «коньяку». Загальний об’єм вилученої продукції складає понад 8 тонн.

Правоохоронці встановили, що реалізація горілчаної продукції проводилась через торгівельну мережу приватними підприємцями. За оперативною інформацією основна реалізація планувалася під час проведення культурно-масового заходу, який щорічно проводиться на території Полтавської області.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини