Архів

Друк

Полтавські поліцейські забрали дитину від нетверезих батьків

Вчора, близько 4-ої ранку до поліції звернулися мешканці мікрорайону Левада, які повідомили, що їх сусіди перебувають у нетверезому стані, поводять себе неадекватно, але разом з ними проживає 1-річний малюк.

Громадяни попрохали виїхати поліцейських за вказаною адресою і допомогти дитині.

«По приїзду поліцейських ювенальної превенції відділення №2, інформація підтвердилася - батьки перебували в стані алкогольного сп'яніння. Поліцейськими було прийнято рішення забрати дитину з родини та передати на виховання рідній бабусі на час прийняття відповідних рішень щодо подальшої долі дитини», -розповіла ювенальної превенції Віолетта Якименко.

Відносно батьків складено адміністративний протокол за невиконання своїх батьківських обов'язків. Крім того, дана родина вже знаходиться на обліку, як та, що опинилася в скрутних життєвих обставинах.

Якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, просимо звертатися до відділу ювенальної превенції найближчого до вас поліцейського відділу або телефонувати «102». Сюди ж можна повідомити інформацію стосовно жорстокого поводження із дітьми. За допомогою можуть звертатися й самі діти, які потрапили у складну життєву ситуацію.

За матеріалами відділення поліції №2

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини