Архів

Друк

Судитимуть сільського голову, яка отримала 10 тис. грн. за дозвіл на проведення робіт на землях сільради

Відділом процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Полтавської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно однієї із сільських голів Кобеляцького району. Про це повідомив начальник вищезгаданого відділу Іван Кінаш.

За його словами, у вересні 2016 року керівник органу місцевого самоврядування попросила у місцевого жителя, який діяв в інтересах третьої особи, 10 тис. грн. неправомірної вигоди за погодження документації про надання дозволу на прокладання кабелю для підключення електромережі.

 

«Для перерахунку грошей сільський голова надала номер банківської картки родички фізичної-особи підприємця, якому вона заборгувала гроші за придбані товари, а решту від отриманої неправомірної вигоди використала на власний розсуд», - розповів прокурор.

Довідково: голова сільської ради обвинувачується за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди та прохання надати таку вигоду для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини