Архів

Друк

Правоохоронці Полтавщини викрили онлайн-порностудію

Працівники відділу протидії торгівлі людьми встановили, що через сайти знайомств та соціальні мережі 57-річний житель Полтави підшукував неповнолітніх «акторок» віком від 11 до 17 років, переважно із малозабезпечених або неблагополучних родин, для порнофільмів.

Як повідомив Руслан Бірюков, заступник начальника Головного управління Нацполіції Полтавщини, зустрічі з неповнолітніми відбувалися у його приватній квартирі. Статеві акти супроводжувалися фото- і відеозйомкой.

Під час санкціонованого обшуку, проведеного за місцем мешкання фігуранта у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 4 статті 301 Кримінального кодексу України, працівники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми вилучили ноутбук, системний блок, жорсткі диски, близько 90 одиниць DVD-дисків, чисельні журнали, фотографії, гральні карти порнографічного змісту, веб-камери, гумові кийки та інше приладдя, мобільні телефони, а також ніж, зовні схожий на холодну зброю.

Відеокамери, які фіксували все, що відбувається в приватній квартирі, були встановлені в кімнаті, на кухні і навіть в туалеті. Відредаговані відео- та фотоматеріали порнографічного характеру чоловік розповсюджував через Інтернет.

За попередніми даними, розбещенню було піддано близько 10-15 підлітків, які проживають в різних районах Полтавської області. За участь у створенні порнофільмів «актори» отримували матеріальну допомогу в розмірі від 3 до 10 тис. грн.

На даний час тривають допити свідків та встановлюються потерпілі. Вирішується питання щодо кваліфікації інших правопорушень та обрання запобіжного заходу.

За ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію, або примушування неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень або кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру, кримінальним законом передбачено від п'яти до десяти років позбавлення волі.

Поділіться з друзями:   

Останні новини