Архів

Друк

Слідчими Полтавщини спрямовано до суду близько 7000 кримінальних правопорушень

Про це повідомив журналістам заступник начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області – начальник слідчого управління Сергій Чиж на прес-конференції 10-го листопада 2016 року.

«За 10 місяців 2016 року слідчими органами Національної поліції Полтавської області спрямовано до суду близько 7 тисяч кримінальних правопорушень, з них за тяжкими та особливо тяжкими злочинами – більше 2 тисячі. Зазначений показник в цілому є суттєво вищим ніж в середньому по державі, фактично область займає 7 місце по державі. Притягнуто до кримінальної відповідальності 4200 осіб, з яких за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів –1400» - повідомив Сергій Чиж.

За словами заступника начальника обласного управління поліції Полтавщини, протягом 10 місяців на території Полтавщини зареєстровано 45 фактів навмисних вбивств громадян. Завдяки злагодженим діям слідчих та оперативних працівників, під процесуальним керівництвом прокуратури розкрито - 40.

Окремо Сергій Анатолійович поінформував представників ЗМІ, що найбільше вбивств вчинялося на території міста Полтави – 8, Кременчука – 5, Лубенському та Семенівському районах – по 4. У Полтаві та Кременчуці розкрито всі вбивства, до винних обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Залишається нерозкритими 5 таких злочинів (Великобагачанський, Диканський, Козельщинський, Котелевський та Лубенський райони).

Протягом 10 місяців на території Полтавщини зареєстровано 123 розбійних напади, з них 80 розкрито.

«Найбільше розбійних нападів вчинялося на території міст Полтави – 36 та Кременчука – 13, Полтавського – 8 та Кременчуцького районів – 7. До кримінальної відповідальності притягнуто 108 осіб, в тому числі й членів організованих злочинних груп. До суду спрямовано 86 кримінальних проваджень про розбійні напади» - повідомив Сергій Чиж.

Наприкінці прес-конференції заступник начальника ГУНП відповів на запитання журналістів та подякував за співпрацю.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини