Архів

Друк

У Кременчуці поліцейські затримали любителя дитячої порнографії

Про те, що в соціальній мережі користувач під іменем «Сережа Прокопенко» надсилає фото порнографічного характеру його малолітній доньці, до Кременчуцької поліції на початку лютого повідомив місцевий мешканець.

«Працівники сектору боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Кременчуцького відділу поліції встановили, що 25-річний кременчужанин у соціальній мережі знайомився з малолітніми особами, примушував їх створювати фото порнографічного характеру та надсилати йому. У відповідь чоловік надсилав малолітнім свої фото аналогічного змісту. Отримані від дітей фотографії молодик розповсюджував серед користувачів соціальної мережі» – зазначив заступник начальника ГУНП в Полтавській області Руслан Бірюков.

По факту розповсюдження продукції порнографічного характеру відкрито кримінальне провадження за ч.1 статті 301 Кримінального кодексу України (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). За вказані дії передбачене покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання чоловіка вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони та сім-карти операторів мобільного зв’язку.

Поділіться з друзями:   

Останні новини