Архів

Друк

На Полтавщині поліція знищила контрафактні DVD-диски на суму близько 10 000 гривень

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Полтавській області викрили 36-річного полтавця, який здійснював господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкта господарювання та займався реалізацією аудіо-відео дисків.

Відносно підозрюваного складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 164-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Незаконне розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією цих примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних.

Вилучено DVD-диски на суму близько 10 000 гривень.

Київським районним судом міста Полтава винесено постанову про притягнення полтавця до адміністративної відповідальності та накладено штраф в сумі 170 гривень на користь держави з конфіскацією вилучених примірників, які згодом були знищені.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини