Архів

Друк

В Полтавській області зареєстровано понад 10 тисяч кримінальних правопорушень

Про це повідомив начальник обласного управління міліції Олег Бех.

Очільник УМВС поінформував журналістів про результати роботи міліції регіону за п’ять місяців.

«З початку року у Полтавському регіоні зареєстровано понад 10 тисяч кримінальних правопорушень. Сплеск злочинності становить приблизно 27%. Відповідно, зросло й навантаження на працівників міліції. Однак результативність роботи значно покращилась, - повідомив Олег Бех, - якщо порівнювати з минулим роком, то кількість розкритих злочинів збільшилась майже на 30%. А якщо брати категорію злочинів тяжких та особливо тяжких, то їх розкриття збільшилося на 60%».

Окремо начальник УМВС розповів про профілактичні заходи, які вживають правоохоронці задля протидії майновим злочинам.

«З метою профілактики та розкриття квартирних крадіжок в області створені спеціальні оперативні мобільні групи, поставлені відповідні задачі працівникам міліції громадської безпеки, в тому числі дільничним, - сказав начальник УМВС, - посилилось патрулювання в населених пунктах. У тому числі й скрите. До патрулювання залучаємо не лише працівників міліції, а й громадські формування, військових Національної гвардії України, працівників недержавних охоронних структур».

Актуальним залишається й розкриття злочинів, пов’язаних із незаконним заволодінням автотранспортом. З початку року зареєстровано більше 150 таких правопорушень (в минулому році – 129).

«Нами вже затримано кілька груп викрадачів транспортних засобів. Наприклад, на рахунку затриманих викрадачів у Кременчуці - десятки фактів незаконних заволодінь транспортними засобами та крадіжок з автомобілів, - повідомив очільник УМВС, - викрадений транспорт та майно підозрювані розукомплектовували та продавали як запчастини, а решту – здавали на металобрухт. В Гадячі затримана група злодіїв у складі 4-х осіб, які спеціалізувались на викраденні мотоциклів, мопедів, скутерів та велосипедів. На рахунку затриманих десятки вчинених злочинів. Хочу наголосити, що трьом затриманим особам лише по 18 років, а одному – 22. Тож закликаю батьків цікавитися, чим займаються і як живуть їх діти».

Наприкінці керманич міліції області подякував представникам ЗМІ за співпрацю в напрямі об’єктивного висвітлення роботи міліції та закликав працювати в такому ж руслі й надалі.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини