Архів

Друк

Миргородські міліціонери виявили та вилучили контрафактну продукцію

Працівники сектору державної служби боротьби з економічними злочинами Миргородського міськвідділу міліції на території місцевого центрального ринку міста виявили та задокументували факт незаконної реалізації дисків для лазерних систем зчитування.

Під час огляду місця реалізації «підробок» правоохоронці вилучили з незаконного продажу 201 DVD та 65 СD піратських дисків з відеофільмами, музичними творами та іграми з явними ознаками контрафактності загальною вартістю понад 7 тисяч гривень.

«Продукція, яка знаходилась в реалізації у місцевого 36-річного підприємця, не була маркована контрольними голографічними марками встановленого зразка та містила аудіовізуальні твори низької якості, - зазначив т.в.о.начальника Миргородського міськвідділу міліції Володимир Река. Наразі, вся вилучена «піратська продукція» знаходиться на дослідженні в НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області. В разі встановлення контрафактності оптичних носіїв інформації експертний висновок в подальшому направиться правовласнику для встановлення дійсної суми заподіяних йому матеріальних збитків».

По даному факту слідчим відділенням Миргородського міськвідділу відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-1 Кримінального кодексу України (незаконний обіг дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва).

За вчинене правопорушення мешканцю Миргорода загрожує штраф від трьох тисяч до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією та знищенням дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання чи сировини для їх виробництва.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини