Архів

Друк

Протягом доби в Полтаві задокументовано 2 факти підробки документів

Так, у Київському районі міста Полтава у громадському транспорті у 25-річного непрацюючого полтавця дільничними інспекторами міліції вилучено підроблене посвідчення інваліда 2 групи.

У Ленінському районі, під час проїзду у тролейбусі правоохоронці вилучили підроблене пенсійне посвідчення у 54-річного непрацюючого містянина.

Наразі речові докази вилучено. Відкрито кримінальні провадження за фактами злочину. Нагадаємо, що згідно з частиною 1 статті 358 Кримінального кодексу України, за підроблення з метою використання або збуту посвідчень або інших офіційних документів, передбачається штраф у розмірі сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Згідно з частиною 3 статті 358 Кримінального кодексу України, використання завідомо підробленого документа карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Поділіться з друзями:   

Останні новини