Архів

Друк

Кременчужанин примушував доньку зніматися у порно

Як встановили працівники сектору боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Кременчуцького міськвідділу, в червні цього року у Кременчуці за місцем мешкання 54-річний кременчужанин вчинив розпусні дії щодо своєї 13-річної доньки та фіксував все на відеокамеру.

Касети із відеозображенням чоловік зберігав у себе вдома.

За словами начальника відділу боротьби із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми УМВС Валентин Кириченко, в ході огляду за місцем мешкання підозрюваного нами було виявлено та вилучено відеокасети. Згідно висновку мистецтвознавчої експертизи відеозаписи, зроблені підозрюваним, містять дитячу порнографію.

Слідчим відділом Кременчуцького міськвідділу відкрито чотири кримінальні провадження за фактами скоєння кримінальних правопорушень, зокрема: одне за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України – розбещення неповнолітньої (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи, вчиненим батьком), по частинах 4 і 5 статті 301 Кримінального кодексу України щодо примусу неповнолітньої до участі у створенні відеопродукції порнографічного характеру, два з яких скоєно повторно.

Наразі підозрюваний знаходиться під вартою. Досудове розслідування кримінального провадження закінчено та звернено до суду з обвинувальним актом. Максимальне покарання за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 301 Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк до дванадцяти років.

Поділіться з друзями:   

Останні новини