Архів

Друк

На Полтавщині шукають жартівника, який залишив коробку з надписом «Бомба»

24 липня, близько 19 години 20 хвилин до Карлівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від рятувальників УДСНС.

До них зателефонувала невідома особа і повідомила, що в місті Карлівка на узбіччі лежить коробка з надписом «Бомба».

На місце пригоди негайно прибула слідчо-оперативна група та відповідні спеціальні служби. Обстеживши паперову коробку, працівники вибухотехнічної служби НДЕКЦ УМВС встановили, що в коробці знаходиться сміття. Вибухового пристрою виявлено не було.

На даний час правоохоронці проводять заходи з метою встановлення особи, яка телефонувала, адже такі дії кваліфікуються як хуліганство.

Шановні громадяни!

У будь який час доби такий телефонний дзвінок приводить у повну бойову готовність правоохоронців і завдає значних матеріальних збитків державі. Крім значних матеріальних збитків у частині витрат бюджетних коштів на виїзд працівників ОВС, СБУ, вибухотехнічної та пожежно-рятувальної служб, лікарів швидкої медичної допомоги для ліквідації можливих наслідків загрози вибуху, правопорушники спричиняють ще й моральну шкоду.

Тому, якщо людина жартома вирішила зателефонувати з неправдивим повідомленням - нестиме за це відповідальність, у тому числі компенсуватиме завдані державі збитки.

У випадку, коли телефонували діти – за їхні витівки відповідатимуть батьки або опікуни. Щоправда, це не стосується свідомих громадян, які знайшли підозрілий предмет і вирішили повідомити правоохоронців.

Тож шановні громадяни, звертаємо Вашу увагу на те, що подібні жарти караються позбавленням волі на строк від 2 до 8 років або відшкодуванням значних матеріальних збитків для батьків жартівника. Тож перед тим, як зробити подібний дзвінок – замислитесь, адже за нього ви можете розрахуватися ціною власної волі та здоров’ям близької людини.

Поділіться з друзями:   

Останні новини