Архів

Друк

З початку року в області зареєстровано 374 економічні злочини

Нарада відбулася під головуванням начальника Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС Віктора Зазулінського.

Про результати роботи підрозділів на нараді доповідали заступники начальника ДСБЕЗ УМВС Надія Шмонденко та Ігор Корнейчук.

Так, упродовж 6 місяців 2014 року підрозділами ДСБЕЗ в Полтавській області зареєстровано 374 кримінальних правопорушення по лінії економіки, з них 67 тяжких та особливо тяжких, із завданими збитками понад 100 тисяч гривень – 25, у тому числі 3 із збитками понад 1 млн. грн.

У результаті проведеної роботи 298 особам повідомлено про підозру.

За 286 кримінальними правопорушеннями, скерованими до суду, встановлена сума матеріальних збитків - 15 млн. 870 тис. гривень.

Начальник Управління ДСБЕЗ Полтавщини Віктор Зазулінський, звертаючись до особового складу наголосив, що на сьогодні підрозділи по боротьбі з економічною злочинністю роблять все можливе, щоб мінімізувати посягання на бюджетні кошти, прояви корупції, вплив злочинності на економіку регіону та держави в цілому.

Також підрозділи ДСБЕЗ оперативно реагували на виклики загрозам економічної безпеки держави на ринку підакцизних товарів (незаконний обіг тютюнової продукції), засобів захисту рослин (пестициди, гербіциди) та у сфері грального бізнесу.

Віктор Сергійович підбив підсумки наради, висловив свої зауваження та пропозиції, визначив стратегічні і тактичні завдання служби, що ставляться перед кожним працівником.

На завершення наради начальник управління додатково наголосив присутнім на дотриманні дисципліни та законності, з розумінням ставитися до виконання завдань в умовах складної соціально-політичної ситуації в державі.

Теги:
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини