Архів

Друк

Міліція Полтави затримала "ліфтера", який понівечив понад 100 полтавських ліфтів

Оперативниками Октябрського райвідділу міліції міста затримано 23-річного зловмисника, причетного до крадіжок гальмівних котушок.

Підозрюваний понад півроку завдавав шкоди комунальному майну ВАТ «Полтаваліфт» і КП «Ремліфт» та створював масу незручностей для містян, зокрема особам поважного віку та особам з обмеженими фізичними можливостями.

Чоловік систематично займався викраденням електродвигунів, котушок гальмівних систем ліфтового обладнання, виводячи з ладу ліфти в полтавських багатоповерхівках, чим спричинив збитки на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

У результаті проведення слідчих дій з'ясувалося, що зловмисник тричі перебував у місцях позбавлення волі. Понад рік тому приїхав до Полтави з іншого регіону України й у січні поточного року розпочав свою протиправну діяльність.

«Наразі в рамках досудового слідства, уже доведено 70 епізодів пошкодження ліфтів в Октябрському та 30 епізодів в Київському районах міста. На даний момент слідчі дії тривають. Особу, причетну до ряду злочинів, заарештовано», – зазначив начальник Полтавського міського управління міліції Євген Чернега.

Згідно санкції частини 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), 23-річному полтавському «ліфтеру» загрожує позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років.

Поділіться з друзями:   

Останні новини