Архів

Друк

Полтавські міліціонери затримали псевдопенсіонера

У Полтавському районі правоохоронці затримали 53-річного чоловіка, який використовував підроблене посвідчення в громадському транспорті міста Полтава.

Правопорушник був затриманий 11 січня на кінцевій зупинці в селі Розсошенці, Полтавського району. Сівши до тролейбусу чоловік показав посвідчення пенсіонера. При перевірці проїзних документів 35-річна контролером міського транспорту розпізнала «липове» посвідчення, вилучила його та одразу ж звернулась до правоохоронців.

Під час проведення перевірки дільничними інспекторами Полтавського райвідділу міліції було встановлено, що чоловік знайшов загублене посвідчення, не намагався його повернути власнику чи у пенсійний відділ, натомість вирішив використовувати «знахідку» у корисливих цілях. Вклеїв власне фото і видавав його за своє.

«Наразі посвідчення вилучене та направлено для проведення експертизи до НДЕКЦ при УМВС. Даний факт занесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 358 Кримінального Кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, а також збут чи використання підроблених документів, печаток і штампів). Чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років», – говорить начальник Полтавського РВ УМВС Віктор Самсоненко.

Поділіться з друзями:   

Останні новини