Архів

Друк

Кримінальне провадження щодо організованої злочинної групи із 13 осіб вже в суді

Слідчий відділ прокуратури області направив до Ленінського районного суду обвинувальний акт щодо 13 осіб, серед яких 4 колишніх працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Полтавського міського управління УМВС України в області.

Організатору групи, колишньому начальнику відділу БНОН, та іншим її членам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 364 (зловживання службовим становищем працівником правоохоронного органу) та ч.ч.2, 3 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання, збут наркотичних засобів у особливо великих розмірах) КК України.

На майно та грошові кошти підозрюваних накладено арешт на загальну суму понад мільйон гривень.

Кримінальне провадження наразі налічує 27 томів. Державне обвинувачення у ньому підтримуватимуть працівники відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, та процесуального керівництва прокуратури області.

Нагадаємо, у лютому цього року на Полтавщині викрили діяльність злочинного угрупування, члени якого упродовж 2012 року займалися виготовленням і збутом наркотичних засобів (екстрагованого та ацетильованого опію, канабісу).

Наркотичні речовини виготовлялись та зберігались у гаражі та приватному будинку, спеціально обладнаними під лабораторії.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини