Архів

Друк

Олександр Коваль відвідав обласний кардіодиспансер

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль відвідав обласний кардіологічний диспансер, де зустрівся з його головним лікарем Костянтином Вакуленком.

Посадовці обговорили питання реконструкції лікувального закладу, в ході якої, серед іншого, планується добудувати до існуючої будівлі ще один корпус.

- Необхідність реконструкції та добудови нового корпусу назріла давно, - зазначив Олександр Коваль, відповідаючи на запитання журналістів. – Надання сучасної кардіологічної допомоги передбачає втілення інноваційних технологій, а це потребує відповідних приміщень. В кардіоцентрі працюють чудові професіонали, і ми повинні створити їм усі умови для роботи та лікування полтавців.

За словами Олександра Коваля, наразі проробляються технічні питання проектування та фінансування реконструкційних робіт, по завершенню яких розпочнеться будівництво.

- Для покращення умов лікування реконструкція необхідна, - висловив переконання Костянтин Вакуленко. – На даний час норма розміщення пацієнтів на наявній площі перевищена. А нам потрібні операційні, томографи, в планах створити кардіореабілітаційне відділення якого в даний час в області немає і т.д. А це без розширення закладу неможливо. При цьому хочу наголосити, що мова йде не про збільшення ліжко-місць, а про підвищення якості кардіологічної допомоги.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини