Архів

Друк

Миргородські правоохоронці вилучили контрафактні диски на суму понад 6800 гривень

Продавав «піратський» товар на території місцевого центрального ринку 34-річний підприємець.

Під час обшуку міліція вилучила з незаконного продажу 73 шт CD та 200 шт DVD піратських дисків з відеофільмами, музичними творами та іграми з явними ознаками контрафактності.

«Продукція, яка знаходилась в реалізації у місцевого підприємця, не була маркована контрольними голографічними марками встановленого зразка та містила аудіовізуальні твори низької якості, - зазначив начальник Миргородського міськвідділу міліції Максим Плаховський, - після проведення ряду відповідних процесуальних рішень по справі вся вилучена піратська продукція буде направлена на дослідження до НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області. В разі встановлення контрафактності оптичних носіїв інформації експертний висновок в подальшому направиться правовласнику для встановлення дійсної суми заподіяних йому матеріальних збитків».

Наразі по даному факту слідчим відділенням Миргородського міськвідділу відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права і суміжних прав).

За вчинене правопорушення 34-річному миргородському підприємцеві загрожує штраф від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років з конфіскацією всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини