Архів

Друк

Одинадцятикласника-ґвалтівника екстрадували з Полтавщини до РФ

Прокуратура Полтавщини забезпечила дотримання вимог національного та міжнародного законодавства щодо екстрадиції з України до Російської Федерації громадянина цієї держави – учня 11 класу.

Обставини справи:

У березні нинішнього року співробітники Лохвицького РВ УМВС України в Полтавській області в порядку ст. 582 (особливості затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення за межами України) КПК України затримали громадянин Російської Федерації – учня 11 класу загально- освітньої школи. Він розшукувався правоохоронними органами цієї держави для виконання вироку Саратовського обласного суду, який засудив його за вчинення насильницьких дій сексуально характеру до 5 років позбавлення волі.

«Прокуратура Полтавської області перевірила законність затримання вказаної особи на території України; здійснила екстрадиційну перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі особи; підтримала у суді: клопотання про застосування до затриманого тимчасового та екстрадиційного арешту; клопотання про наявність підстав для подальшого тримання особи під вартою; заяву про затвердження згоди особи на її спрощену видачу», - повідомив старший прокурор прокуратури Полтавської області з міжнародно-правових доручень Андрій Гомля.

За результатами проведеної прокуратурою області екстрадиційної перевірки Міністерством юстиції України задоволено запит Генеральної прокуратури Російської Федерації про видачу (екстрадицію) школяра для виконання вироку російського суду.

У вересні одинадцятикласник був етапований до Харківського СІЗО, а наразі переданий компетентним органам Російської Федерації.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини