Архів

Друк

Кобеляцькі міліціонери перевірили розважальні заклади після 22-ї години вечора

Місцем перевірки стали розважальні заклади в Кобеляцькому районі.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавщини та Полтавського міського управління міліції здійснили рейд після 22-ої години на наявність в них дітей до 16 років без супроводу батьків чи їх законних представників.

В одному із кафетеріїв за келихом пива міліціонери виявили 4-х неповнолітніх, яким було по 16 років. Правоохоронці склали адміністративний протокол відносно продавця за ознаками частини 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами). Санкція статті передбачає штраф від 510 до 1700 гривень, а батьків дітей чекає відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання та навчання дитини (стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – штраф від 17 до 51 гривні).

При перевірці іншого бару, де після 22-ї години була дискотека, міліція виявила 15-річну дівчину, яка відпочивала разом зі своїм 19-річним хлопцем. Дівчина пояснила правоохоронцям, що вже збиралася додому, проте затрималася. Наразі власника бару притягнуто до адміністративної відповідальності за ознаками частини 1 статті 180-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування) – штраф від 340 до 850 гривень.

Також під час рейду працівники міліції припинили декілька фактів дрібного хуліганства в місцях відпочинку молоді, а також виявили кілька компаній, які розпивали спиртні напої в громадських місцях та були напідпитку.

За словами начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Полтавської області Жанни Ахіджанян, такі заходи міліція планує проводити і в інших населених пунктах Полтавської області.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини