Архів

Друк

В Полтаві працівники ДСО попередили вуличну бійку

Одного червневого вечора група молодиків вирішила прогулятися містом.

На одній з центральних вулиць Октябрського району хлопці зайшли до магазину за алкогольними напоями, бо випитого їм виявилось недостатньо. «Зарядившись» черговою порцією спиртного, вони вирішили трохи розігріти м’язи, обравши жертвою звичайних перехожих, які пізно вночі поверталися додому.

З’ясування стосунків розпочалося лайкою, проте власниця магазину, біля якого розвивались події, передбачивши можливі наслідки такого запального настрою, натиснула на кнопку термінового виклику міліції. За дві хвилини наряд групи затримання Державної служби охорони прибув на місце події.

На фото: зліва направо молодший інспектор СП ГЗ УДСО при УМВС України в Полтавській області старшина міліції Сергій Кляп; міліціонер-водій СП ГЗ УДСО при УМВС України в Полтавській області Володимир Тютюнник.

– Діючи професійно та грамотно, трьома бійцями ДСО було попереджено бійку, результат якої міг бути не передбачуваним, адже семеро молодих хлопців напідпитку, активно розмахуючи кулаками, намагалися встановити життєву істину, – зазначив начальник УДСО при УМВС України в Полтавській області полковник міліції Сергій Порада. Взяти пальму першості правопорушникам не вдалося: двох найактивніших підбурювачів порушення громадського порядку було затримано та доставлено до Октябрського райвідділу міліції.

– Такого розвитку подій вони очевидно не очікували і лише відчувши «металеві браслети» на руках, молоді хлопці зрозуміли протиправність власної поведінки та розкаялися у скоєному, – повідомив молодший інспектор СП ГЗ УДСО при УМВС України в Полтавській області старшина міліції Сергій Кляп.

У райвідділі з 20-ти та 25-річним полтавцями було проведено бесіду профілактичного характеру та як запобіжний захід оголошено попередження ( або як захід адміністративного стягнення винесено попередження).

Вуличні забіяки пообіцяли більше не порушувати громадського порядку й надалі дотримуватися рамок моралі та законності.

Поділіться з друзями:   

Останні новини