Архів

Друк

До місцевих бюджетів Полтавщини від ліцензування підакцизних товарів надійшло 1,6 млн.грн.

На території Полтавщини діяльність у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами здійснює близько 2,2 тис. суб’єктів господарювання різних форм власності.

Станом на 1 грудня 2012 року діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном налічується 6404 одиниці. Зокрема лише в листопаді поточного року відповідно до поданих згідно з вимогами чинного законодавства документів суб’єктам господарювання всіх форм області власності видано 560 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

За повідомленням регіонального управлінням Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів Державної податкової служби України у Полтавській області до місцевих бюджетів Полтавщини від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами забезпечено надходження в сумі 1,6 млн. грн. У своїй роботі Державна податкова служба у Полтавській області особливу увагу приділяє контролю за обігом алкогольної та тютюнової продукції, з метою унеможливлення потрапляння на споживчий ринок області як контрафактної, так і відверто фальсифікованої продукції. Саме з цією метою підрозділи ДПС у Полтавській області проводять відповідну роботу по відпрацюванню торгівельної мережі регіону.

Так, впродовж листопада 2012 року працівниками регіонального управління САТ ДПС України у Полтавській області було проведено 21 результативну перевірку СГД, які здійснюють діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, за результатами яких виявлено 21 порушення вимог чинного  законодавства. Загальна сума фінансових санкцій, застосованих за результатами перевірок, проведених працівниками регіонального управління у листопаді 2012 року становить 104,2 тис. грн.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини