Архів

Друк

Оптовики області торгують переважно українськими товарами

За січень–вересень 2012р. оптовий товарооборот підприємств області, основним видом економічної діяльності яких була оптова торгівля, становив 8303,4 млн.грн. На підприємства міст Полтави та Кременчука припадало відповідно 51,3% та 25,3% обсягу оптового товарообороту області.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області провідне місце у товарній структурі оптового товарообороту займали непродовольчі товари – 77,9% (6470,5 млн.грн.).

Серед них значну частку займав оптовий продаж газойлів (палива дизельного), бензину моторного, у тому числі бензину авіаційного, пропану і бутану скраплених, вузлів, деталей і приладдя для засобів автотранспортних, кукурудзи, насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту, соняшнику, труб, трубок, профілей порожнистих та фітингів зі сталі.

Продовольчих товарів було реалізовано на суму 1832,9 млн.грн. Домінуючими серед них були пиво, крім відходів пивоваріння, продукти молочні, масло та сири, шоколад та вироби кондитерські цукрові, води мінеральні та напої безалкогольні й соки фруктові та овочеві, напої алкогольні дистильовані, м’ясо та м’ясні продукти, маргарин і жири харчові подібні.

Частка оптового продажу товарів виробництва України становила 73,4% загального оптового товарообороту.

На 1 жовтня 2012р. товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі становили 961,8 млн.грн., з них непродовольчі товари займали 85,5%, решту складали продовольчі товари.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини