Архів

Друк

Аграрії Полтавщини перевищили показник надою 5000 кг молока на 1 корову

Досягнення таких результатів стало можливим завдяки реалізація ключових напрямів Обласної програму розвитку галузі тваринництва на період 2011-2015 років, серед яких: поліпшення селекційно-племінної роботи, удосконалення структури кормовиробництва та поліпшення рівня годівлі тварин, створення передумов для залучення інвестицій в тваринницьку галузь.

За підсумками 2012 року прогнозується досягти показника середнього надою на 1 корову на рівні 5370 кг молока, що вказує на суттєве підвищення ефективності роботи галузі.

Сьогодні в області проводяться роботи з реконструкції та будівництва 39 тваринницьких комплексів та ферм загальною проектною вартістю 1560,5 млн. грн.

Комплексний підхід до розвитку галузі дав можливість протягом 2010-2012 років забезпечити нарощення чисельності великої рогатої худоби у сільськогосподарських підприємствах на 3%, в тому числі поголів’я корів збільшилось на 4,4%, свиней – на 32,1 %

Ці результати дають можливість забезпечити комплексний розвиток галузей агропромислового комплексу Полтавської області, створюють передумови до вдосконалення виробничого процесу в рослинництві, створення нових робочих місць та нарощення валового виробництва сільськогосподарської продукції.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини