Архів

Друк

На одного мешканця області припадає 601,5 дол. іноземних інвестицій

Обсяг унесених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 жовтня 2012р. становив 887,0 млн.дол. США, що на 26,3% більше обсягів інвестицій на початок 2012р., та в розрахунку на одну особу населення складає 601,5 дол.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області інвестиції надійшли із 47 країн світу. Понад 80% загального обсягу інвестицій належить інвесторам із трьох країн: Швейцарії (57,1%), Кіпру (15,3%), Нідерландів (11,1%).

У підприємства промисловості внесено 44,5% загального обсягу прямих інвестицій, у тому числі добувної – 36,7%. Серед галузей переробної промисловості суттєві обсяги інвестицій унесено у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів. На підприємствах, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям, зосереджено 42,7% загального обсягу прямих інвестицій.

Обсяг прямих інвестицій (акціонерного капіталу) з області в економіку країн світу на 1 жовтня 2012р. становив 2,6 млн.дол. США.

Прямі інвестиції з області вкладено в економіку Білорусі, Кіпру, Польщі, Російської Федерації та Угорщини.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини