Архів

Друк

Іспанські та німецькі аграрні компанії хочуть інвестувати гроші в сільське господарство Полтавщини

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула провів робочу зустріч з представниками іспанських та німецьких аграрних компаній, які зацікавлені в реалізації масштабних інвестиційних проектів у сільському господарстві.

У ході переговорів були розглянуті два основні напрями інвестування – будівництво на території області свинокомплексів із замкнутим циклом виробництва та експортні операції на зерновому ринку.

Заступник голови облдержадміністрації характеризуючи особливості агропромислового комплексу Полтавської області, відзначив що на Полтавщині налагоджено досить сприятливий інвестиційний клімат, що підтверджується активним впровадженням різноманітних проектів у галузях тваринництва, рослинництва, переробки сільськогосподарської продукції та розвитку інфраструктури зернового ринку.

Конструктивна співпраця між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та інвесторами (в тому числі зарубіжними) дозволила протягом останніх двох років реалізувати цілу низку потужних інвестиційних проектів, серед яких зокрема свинокомплекси ТОВ "Бєлгранкорм Полтавщина", ТОВ НВП "Глобинський свинокомплекс", елеваторні комплекси компанії "Нібулон" та інші. Стабільність соціально-економічного середовища і надалі дозволяє зберігати високу інвестиційну активність в області, зокрема наразі лише у галузі тваринництва реалізується більше тридцяти проектів загальною вартістю 840 мільйонів гривень.

В результаті зустрічі були досягнуті домовленості про напрацювання робочих проектів майбутніх об'єктів з метою аналізу можливостей та шляхів розвитку їх на території Полтавської області.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини