Архів

Друк

В облдержадміністрації обговорили стан реалізації в області Національних проектів України

В облдержадміністрації відбулася нарада з питання підготовки презентацій проектних пропозицій, що направлені від області до Державного агентства з інвестицій та управління Національними проектами України.

Учасниками наради обговорено стан реалізації в області Національних проектів «Нове життя» – нова якість охорони материнства та дитинства», який передбачає створення обласного перинатального центру ІІІ рівня та «Відкритий світ», учасники якого (12 навчальних закладів області), приєднуються до інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня на базі технологій радіозв’язку четвертого покоління (4G) та забезпечуються відповідною технікою та програмним забезпеченням.

Також обговорено концепцію представлення на належному рівні проектних пропозицій від міськвиконкомів та райдержадміністрацій до Національних проектів, які розпочинаються у 2012 році, а саме:

  • створення комплексу з вирощування, логістики, переробки та реалізації екологічної сільськогосподарської продукції у м. Миргород, в рамках Національного проекту «Зелені ринки»;
  • створення «Індустріального парку «Центральний» в м. Кременчук загальною площею 168,55 га для розміщення підприємств промисловості, в рамках Національного проекту «Індустріальні парки України»;
  • створення нових молочнотоварних ферм та збільшення поголів’я корів у Гадяцькому та Котелевському районах, в рамках Національного проекту «Відродження скотарства».

В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, міськвиконкомів та райдержадміністрацій та організацій, що сприяють залученню інвестицій.

В ході проведення наради Олена Адамович наголосила, що участь у Національних проектах є потужним важелем активізації інвестиційної сфери, та на необхідності використання можливостей, що надаються учасникам Національних проектів для реалізації інвестиційних пропозицій.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини