Архів

Друк

Європейці дадуть гроші на розвиток сільського господарства Полтавщини

В облдержадміністрації відбулася зустріч голів облдержадміністрації Олександра Удовіченка та обласної ради Івана Момота з делегацією Ради Директорів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку(ЄБРР) на чолі з керівником делегації директором від Італії Джорджіо Леччезі метою візиту до області якої є ознайомлення керівництва Банку з провідними підприємствами регіону, які раніше вже отримали кредити від ЄБРР.

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко ознайомив членів делегації з досягненнями Полтавського краю, стратегічними напрями розвитку області, прикладами успішної співпраці підприємств Полтавщини з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

Зупинився Олександр Удовіченко на кроках, які робить влада з метою покращення умов ведення бізнесу для малих та середніх підприємств.

«Сьогодні держава з метою спрощення життя бізнесу, в тому числі малому та середньому, робить кроки в цьому напрямку – це і прийняття нових Податкового та Митного Кодексів і дерегуляція, спрощення процедур реєстрації, зменшення кількості дозволів, запровадження так званого «єдиного вікна» і таке інше. На регіональному рівні діє Комплексна програма розвитку малого підприємництва у Полтавській області, яка надає підтримку, в тому числі і фінансову підприємцям. У 2012-2017 роках на підтримку малого та середнього бізнесу за рахунок обласного та місцевих бюджетів плануємо спрямувати понад 10 млн грн», – сказав Олександр Удовіченко.

Також звернув увагу на галузь сільського господарства, якій для розвитку необхідна підтримка: «В області недостатньо розвинені такі сфери сільського господарства, як садівництво, ягідництво, розведення риби. Ці напрямки потребують поштовху до розвитку, зокрема і через залучення кредитних коштів».

Під час зустрічі начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Дмитро Орлов презентував економічний потенціал Полтавської області, приклади реалізованих інвестиційних проектів та проектів у стадії реалізації з залученням коштів іноземних інвесторів.

Керівник делегації Джорджіо Леччезі подякував за цікаву розмову та презентацію і додав, що пріоритетні галузі, у розвитку яких зацікавлена Полтавська область, багато в чому співпадають з пріоритетами Європейського банку реконструкції та розвитку щодо фінансування. Це розвиток сільського господарства, проекти з енергоефективності, модернізація об’єктів комунального господарства.

Наприкінці зустрічі директору від Швейцарії, України, Ліхтенштейну, Туреччини, Сербії, Чорногорії та Молдови Вернеру Груберу та директору ЄБРР в Україні Андре Куусвеку було презентовано інвестиційні проекти підприємств області, які можливо впровадити завдяки підтримці ЄБРР.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини